Blej më shumë, Shpenzo më pakë!

Mund te bleni elektronike, telefona celulare, veshje dhe bizhuteri ose ndonje gje tjeter, duke mos prishur rehatine nga shtepia juaj!

fossil-watches2
HTC-Specs2
yVV
hp envytt2

Me ne mund të bëni porosi në të gjithë Botën!

Mjafton qe te kerkoni ne google per produktin qe ju deshironi te beni porosine
dhe na dergoni linkun ne email adresen tone.

Me ne produktet tuaja do të shiten
shumë më shpejtë!

Shtoni shitjen e produkteve duke përdorur shërbimet tona, email marketing, shitje online, promovim te produkteve, krijo dyqanin tuaj online.

  • Me ne ju mund te bleni ne te gjithe Boten
  • Bëni porositë tani me 90% zbritje
  • Sot me ne mund të bëni porosin për fustanin tuaj më të bukur!
  • 90% zbritje kliko tani...
  • Ne sjellim për ju produktet nga e gjithë Bota!
PËR FEMRA PËR MESHKUJ
elements-menu skinboosters-menu sunfilm-menu
c20131212-w-cosy-hp-promo sequin-bag c20131212-m-cosy-hp-promo

eBlej Blog

Komentet e fundit

Liridona

pallto

Pershendetje, jam shume e knaqur me porosine qe e kom bo, Falemnderit shume.

Valon Mustafa

Pershendetje te nderuar,
Ju falemderit per shebimin tuaj.
Une e konfirmoj qe e kam marr produktin ne kohe dhe jam shum i kenaqur me sherbimin e juaj.

Me respekt,Valon Mustafa

Hajriz Gashi

Hajriz Gashi

Produktet jon kon krejt te njejta , shume tmira edhe qmimi i arsyeshem u kon!

 

Burim Mikulani

Burim Mikulani

Fish eye, perfekt man perfekt / edhe Photo Studio Softbox Box Light Cube, begi  e madhe me ka ardh edhe me e mire se ne foto. / Glide Gear  e mire shume  veq se pak me e vogel mu dok , gjithsesi mire po bon pun. Shume faleminderit eblej!

eBlej

është Treg Online ®, duke bërë të mundur tregtinë në baza lokale dhe kombëtare. Me një komunitet të ndryshëm dhe te pasionuar për individë dhe biznese të vogla, eBlej ofron një platformë online ku mund te tregtohen me qindra artikuj çdo ditë.


Kontakti

+377 (0) 45 677 407
info [ at ] eblej.biz
eblej.info

Shitni produktet online


sale online

Promovoni ofertat , cdo dite me ne

Facebook

social    social2    social3    social4    social5    social1